Pre divákov

Dôležité informácie pre divákov!

Keďže Bratislava tento týždeň postúpila do oranžovej zóny nášho národného COVID automatu, vzhľadom na nariadenia našej vlády a zdravotných inštitúcií môže byť maximálny počet divákov na podujatí v exteriéri maximálne 1 000 ľudí. Preto vás chceme požiadať, aby ste sledovali súboje najväčších hviezd kanoistiky na divokej vode v televízii a na Youtube Planet Canoe. Členovia Slovenskej kanoistiky sú vítaní do diváckej zóny za dodržaní pravidla O-T-P (Očkovaný – Testovaný – Prekonaný Covid).

Neustále testujeme v spolupráci s našim partnerom Multiplex.dx všetkých športovcov zo 46 krajín s modernými LAMP testami a tvrdo pracujeme na bezpečnom športovom podujatí bez pozitívnych prípadov.

Čunovské brehy boli na každom vrcholnom kanoistickom podujatí obsiate fanúšikmi, ktorí hnali pretekárov s celých pľúc vpred. Tento rok kvôli pandemickej situácii na Slovensku, ale aj na celom svete, sme nútení podľa aktuálne platného COVID automatu obmedziť počet divákov na 1.000.

Okrem miest pre našich partnerov a sponzorov chceme, aby vodácka obec mohla sledovať top kanoistické podujatie a aby sme motivovali a inšpirovali mladých vodákov, z ktorých nám vyrastú budúci majstri sveta, Európy, či OH víťazi.

Preto zvyšné voľné miesta budú patriť členom Slovenskej kanoistiky (sekcie divoká i hladká voda), ktorých menný zoznam bude na vstupe pre divákov do areálu Divoká voda. Je nám ľúto, že nemôžeme privítať v Čunove aj ďalších fanúšikov kanoistiky a širokú verejnosť, no zdravie a bezpečnosť našich pretekárov a organizátorov je na prvom mieste. Veríme, že budete sledovať LIVE prenos z finálových jázd na RTVS, či online na YT kanály @planetcanoe

Podujatie je možné sledovať naživo cez LIVE prenos RTVS a cez online prenos na youtube kanáli PlanetCanoe.

Miesto podujatia

Areál Divoká voda Bratislava-Čunovo
(pre verejnosť bude areál uzavretý kvôli pandemickým opatreniam)

Sledujte nás